استفاده از صندل اتاق عمل توسط دانش آموزان در مدارس ابتدایی چین

سردی پا بدبختی محض است. وقتی هوا سرد می شود، تقریباً هیچ چیز به اندازه پوشیدن یک جفت صندل اتاق عمل دنج برای گرم کردن بدنتان از زمین احساس خوبی ندارد.

پس از 120 ساعت تحقیق و پوشیدن 39 استایل مختلف، ما همچنان عاشق انتخاب شش بار خود یعنی موکاسین های بادوام و گرم Wicked Good در اندازه های زنانه و مردانه L.L.Bean هستیم.

موکاسین های L.L. Bean Wicked Good (زنانه، مردانه) از قیچی پوست گوسفند ساخته شده اند که تنفس بیشتری دارد و نسبت به مواد مشابه در جفت های مشابه، مدت طولانی تری پف می کند.

(یکی از تسترها گزارش داد که از یک جفت به مدت چهار سال بدون هیچ نشانه ای از ساییدگی استفاده کرده است.) ما این موکاسین ها را دوست داریم زیرا پوشش خوبی برای کل پا ایجاد می کنند، اما هنوز هم به راحتی می توان آنها را بدون نیاز به استفاده از پاها سر و پا کرد.

اگر موکاسین ها سبک شما نیستند، L.L.Bean طیف وسیعی از انواع دمپایی برشی را در خط Wicked Good حمل می کند. موکاسین ها دارای زیره لاستیکی ضخیم هستند، بنابراین برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مناسب هستند.

خدمات عالی L.L.Bean را به مشتریان ارائه دهید، و یک جفت دمپایی برای خود دارید که قابل شکست نیست. اگر پاهای شما به راحتی بیش از حد گرم می شود یا می خواهید دمپایی با ظاهری مینیمالیست داشته باشید، ما پاشنه باز پشمی Glerups و چکمه های پشمی Glerups را پیشنهاد می کنیم.

آنها بادوام‌ترین دمپایی‌های پشمی بودند که ما آزمایش کردیم، زیرا از یک تکه نمد ساخته شده‌اند، به این معنی که با سایش مکرر کمتر مستعد شکافتن یا تخریب می‌شوند.

ما دمپایی را برای استفاده در تمام طول سال توصیه می کنیم و اگر می خواهید دور مچ پا را کامل بپوشانید، چکمه را پیشنهاد می کنیم. هر دو نیز در نسخه های لاستیکی (پاشنه باز، چکمه) موجود هستند.

خرید گلروپس از طریق L.L.Bean بهترین تضمین رضایت شما را به همراه خواهد داشت. اما اگر می‌خواهید رنگ‌های بیشتری داشته باشید، هاکبری یک انتخاب کمی متفاوت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.