جاکلیدی خرگوش که ماجرای عجیب بنجامین باتن را رقم زد

برای بسیاری از ما، جاکلیدی خرگوش بر این درب ورودی خانه یا آپارتمان ماست. با این حال، برخی از ما در گاراژ خود پارک می کنیم و سپس از اتاق رختشویی یا اتاق گلخانه خود وارد می شویم.

مهم نیست که از درب جلو، پشت یا کناری خود عبور می کنید، پیشنهاد می کنیم قلاب های کلید را حداقل سه اینچ از چارچوب در آویزان کنید. دلیل این امر ایجاد فضای خالی کافی است تا کلیدهای شما هنگام آمدن یا رفتن به طور تصادفی ضربه نخورند. برای اهداف دکوری یا حفظ حریم خصوصی، می‌توانید کلیدها را در داخل درب کمد آویزان کنید تا از دید دور نگه دارید.

چقدر باید قلاب های فردی را از هم آویزان کنید؟
اینکه چقدر باید قلاب های کلیدی را از هم جدا کنید به فضایی که در دسترس دارید و تعداد قلاب هایی که نیاز دارید بستگی دارد. ما متوجه شدیم که حداقل یک اینچ فاصله قابل قبولی برای جلوگیری از کوبیدن کلیدها یا موارد دیگر در هنگام رسیدن به حلقه کلید خود است.

با این حال، ما به شدت توصیه می کنیم فضای خود را اندازه گیری کنید و قبل از آن مقداری ریاضی انجام دهید.

اگر بچه دارید، می توانید به آنها بپیوندید و ساخت ساده کمد را به یک ماجراجویی واقعی تبدیل کنید. و اگر بچه ای وجود ندارد، می توانید به سادگی از این روند لذت ببرید.
انجام دادن خودتان آسان است
انجام دادن خودتان آسان است

بهترین مکان ها برای قلاب های کلید کجا هستند؟
بهترین مکان برای نصب قلاب های کلید، در کنار دری که وارد خانه می شوید خواهد بود. به این ترتیب، می توانید بلافاصله پس از ورود به خانه، کلیدهای خود را آویزان کنید.

این گزینه زمانی بسیار مفید است که فراموش کنید گوشی خود را کجا گذاشته اید. اگر کلید و تلفن خود را گم کردید، می توانید از طریق رایانه وارد حساب خود (از طریق مکان یاب) شوید و هر دو را پیدا کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.