خرما مضافتی بم صادراتی که بیماری قند را درمان می کند

1. به رفع یبوست کمک می کند : خرما سرشار از فیبر محلول است که به تنظیم حرکات روده کمک می کند. خرما به دلیل این خاصیت به عنوان ملین طبیعی بسیار محبوب است.

2 . کاهش کلسترول : فیبرهای غذایی موجود در خرما مضافتی بم صادراتی از جذب کلسترول LDL در معده جلوگیری می کند.

3. خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد: خرما به دلیل خواص ملین خود، خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را با اتصال به روده بزرگ و محافظت از پوشش داخلی روده که در غیر این صورت توسط مواد شیمیایی سرطان زا مورد حمله قرار می گیرد، کاهش می دهد.

4. خاصیت آنتی اکسیدانی دارد : خرما حاوی ماده ای به نام تانن است که خواص ضد التهابی، ضد عفونی و ضد خونریزی دارد. آنتی اکسیدان ها را بهتر بشناسید!

5. تقویت بینایی : خرما سرشار از ویتامین A است و به سلامت چشم کمک می کند و در نتیجه بینایی را تقویت می کند. همچنین به عنوان مفید برای سلامت پوست و ریه شناخته شده است.

6. همچنین به پیشگیری از خطر ابتلا به انواع سرطان کمک می کند : خرما سرشار از بتا کاروتن، لوتئین و زآگزانتین است، این آنتی اکسیدان ها از سلول های بدن در برابر اثرات مضر رادیکال های آزاد محافظت می کنند و در نتیجه از آنها محافظت می کنند. بدن در برابر سرطان های روده بزرگ، پروستات، سینه، آندومتر، ریه و پانکراس.

7. انرژی فوری را افزایش می دهد : خرما از قندهای ساده تشکیل شده است که به راحتی توسط بدن هضم می شود و از این رو انرژی فوری را افزایش می دهد.

8. ظرفیت حمل اکسیژن خون را افزایش می دهد : آهن یکی از اجزای اصلی خرما است که خون شما را با آهن بیشتری غنی می کند که به حمل اکسیژن بیشتر کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.