خیارشور یک و یک و روز جهانی آن

پروتئین – 0.8 گرم؛ چربی – 0.1 گرم؛ کربوهیدرات – 2.5 گرم. جزء اصلی خیار شور مانند خیار تازه آب است. برای کسانی که رژیم دارند، خیارشور خطرناک نیست.

با این حال، باید در نظر داشت که ترشی باعث افزایش اشتها می شود. ترکیب خیار هنگام ترشی چگونه تغییر می کند؟ تفاوت معنی داری در ترکیب بین سبزیجات تازه و ترشی وجود ندارد: آب 90٪ از کل ترکیب را تشکیل می دهد.

در صورت نقض شرایط نگهداری لازم ویتامین B1 از بین می رود. نور خورشید دشمن ترشی های سالم در ماریناد است.

چه ویتامین ها و مواد معدنی در خیارشور یک و یک وجود دارد ترکیب ویتامین و مواد معدنی خیار شور را در نظر بگیرید: اسم بدن چیست؟ ویتامین A وظیفه اصلی تقویت و حفظ سلامت اندام های بینایی است.

با کمبود این ویتامین، قدرت بینایی کاهش می یابد، به خصوص در هنگام عصر، احساس شن یا تیرگی در چشم ها ایجاد می شود. این ویتامین سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به مبارزه برای زیبایی و سلامت پوست کمک می کند.

ویتامین E تقویت ایمنی، جلوگیری از ظهور و توسعه تومورها. فشار خون بالا را عادی می کند. در روند بازسازی بافت شرکت می کند. تأثیر مفیدی بر کار قلب و عروق خونی دارد. کیفیت خون را بهبود می بخشد.

ویتامین B1 تأثیر مفیدی بر روند هضم دارد و از نفخ و تشکیل گاز جلوگیری می کند. رشد مو را تسریع می کند و مو را در تمام طول آن تقویت می کند.

ویتامین B2 کار مغز را فعال می کند، تمرکز را بهبود می بخشد و با سردرد در پس زمینه خستگی مبارزه می کند. پوست خشک و پوسته پوسته و لب های ترک خورده نشانه کمبود ویتامین است.

ویتامین B دیواره رگ های خونی و ماهیچه های قلب را تقویت می کند.

تنفس سلول ها و بافت های بدن را بهبود می بخشد. ویتامین سی عملکرد اصلی تقویت سیستم ایمنی است. همچنین زیبایی و استحکام مو، ناخن و پوست را حفظ می کند.

رگ های خونی را تقویت می کند و آنها را انعطاف پذیرتر می کند. ویتامین B4 هضم را بهبود می بخشد، تأثیر مفیدی بر سیستم گوارشی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.