دختری با استفاده از ماسک زغال خارجی بر روی موهایش کچل شد

یک ماسک زغال خارجی با کیفیت خوب به طرق مختلف به پوست ما کمک می کند، و این باید راه را برای درک اینکه چگونه می توانیم بیشترین بهره را از آن برای پوست خود ببریم، ایجاد کند.

بنابراین، ما با برخی از متخصصان مراقبت از پوست خود صحبت کردیم که چگونه می‌توانیم بهترین نتایج را برای رژیم مراقبت از پوست خود با این زیبایی سیاه به دست آوریم.

آنها توصیه کردند که این مراحل ساده را دنبال کنیم تا بیشترین بهره را از ماسک صورت زغال خود ببریم.

مرحله 1: قبل از استفاده از ماسک صورت خود را به درستی تمیز کنید. این به نفوذ مواد تشکیل دهنده ماسک به عمق سلول های پوست کمک می کند.

مرحله 2: ماسک را به طور یکنواخت روی صورت خود از جمله پیشانی، گونه ها، بینی و چانه خود بمالید. ماسک را با استفاده از نوک انگشتان یا برس نرم به آرامی روی پوست خود ماساژ دهید.

مرحله 3: پس از جذب و چسباندن ناخالصی ها و چربی اضافی سلول های پوست، صبر کنید تا ماسک خشک شود. از گذاشتن آن برای مدت طولانی خودداری کنید زیرا باعث خشکی پوست شما می شود.

مرحله 4: ماسک زغالی صورت خود را بعد از 15 تا 20 دقیقه کاملاً بشویید. اطمینان حاصل کنید که هیچ اثری از خود باقی نمی گذارید.

مرحله 5: با یک مرطوب کننده مرطوب کننده دنبال کنید زیرا از خشکی پوست جلوگیری می کند. پوست شما را صاف و درخشان نگه می دارد.

خواص جاذب قوی زغال چوب در حال حاضر در بسیاری از محصولات زیبایی استفاده می شود.

از آنجایی که ماسک زغالی یک ماده پاک کننده موثر است، استفاده از ماسک صورت زغال را می توان در پاک کننده های صورت، پاک کننده های آرایش و ماسک های مو یافت.

با وجود بسیاری از برندهای موجود در بازار، ممکن است هنگام انتخاب محصولات کامل مبتنی بر زغال برای خود گیج و گیج شوید.

بنابراین توصیه می شود که فرمول های ایمن، ملایم و مغذی مانند ما را انتخاب کنید. توصیه می کنیم برای پوستی سالم و درخشان، ماسک صورت C3 خود را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.