دستگاه قهوه ساز صنعتی بیزرا که قهوه های سرطان زا درست می کند را بشناسید

گواه این امر، مدل افتتاحیه به نام سیستم است که ویژگی های کیفیت و استحکام آن با قدردانی فوری مشتریان روبرو می شود.

و مانند تمام دستگاه قهوه ساز صنعتی بیزرا بعدی که به طور مداوم از نظر زیبایی و طراحی تجدید می شود، به معیار بدون تغییر حفظ مهندسی سنتی و ویژگی های غیرقابل انکار ساخت ایتالیا پایبند است.

به عنوان مثال می توان به دستگاه قهوه ساز صنعتی بیزرا مدل های کاپا و KXP اشاره کرد که زیبایی شناسی و مراقبت های مهندسی را در سنت Magister افزایش می دهند، و همچنین مدل Stilo که برند شرکت را با فتح اهداف بین المللی جدید گسترش می دهد.
و همین را می توان در مورد مدل های بعدی گفت: Stilo L خود را با طراحی بسیار قاطع و چشمگیر تحمیل می کند. F 2006 به عنوان یک ماشین آوانگارد نیز به دلیل تازگی فوق العاده ای که با استفاده از پانل های دکمه فشاری خازنی ایجاد می شود، متمایز است.

F 2006 Life، محصول فوق العاده نوآورانه، با طراحی کاربردی و مدرن، روش های برنامه نویسی پیشرفته را به لطف صفحه نمایش لمسی پیچیده و بی سابقه تضمین می کند.

خرید توسط گروه Smeg در سال 2019 محصولات La Pavoni را به لطف فلسفه مشترک که توجه شدید به جزئیات، کیفیت محصول و توجه زیاد به طراحی را به عنوان عناصر اساسی برای تأیید قدرت ساخت ایتالیا می‌بیند، افزایش داد.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که صبح وقت کم دارید، می توانید از این ویژگی ها بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های قهوه ساز اهرمی Pontevecchio با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم دستگاه قهوه ساز مناسب خود را انتخاب کنید.

یک قهوه خوب، در واقع، روز را دلپذیر می کند، سرعت مناسبی را برای رویارویی با تعهدات می دهد و به شما امکان می دهد از هر لحظه به طور کامل لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.