ساعت بن تن نیروی بیگانگان همراه با منظومه ی شمسی در خود

اصطلاح «دستبند چرمی» بعدها به «آداپتور» تبدیل شد. تصاویر آن زمان سربازانی را نشان می‌دهد که آداپتور را در طول جنگ آفریقای جنوبی بین سال‌های 1899 و 1902 پوشیده‌اند.

در نوامبر 1899 گروهی از سربازان را نشان می‌دهد که یکی از آنها ساعت بن تن نیروی بیگانگان را در آداپتور چرمی به دست دارد. همچنین تصور می شد که آداپتورهای چرمی که توسط سربازان استفاده می شد دارای قطب نما بودند، اما مطالعه دقیق تصاویر اصلی به وضوح نشان می دهد که آنها ساعت بوده اند.

اگرچه متأسفانه کیفیت پایین نسخه های اصلی، بازتولید آنها را با جزئیات کافی دشوار می کند. یک سوال جالب در مورد استفاده از این آداپتورها مطرح می شود.

Ernst Bromeis
Lake Baikal
Aquis Date Relief
Watch Reference: 01 733 7730 4153-07 4 24 63EB

زمانی که لباس های نظامی خود را درآوردید، آیا به استفاده از آنها ادامه دادید؟ می توان مشاهده کرد که عملی بودن استفاده از ساعت بر روی مچ شناخته شده بود و استفاده از آن به این روش ادامه یافت و علاوه بر ساعت های مد روز مورد استفاده زنان، اولین ساعت مچی را برای استفاده روزمره ایجاد کرد.
فرانک ترکل در رابطه با فروش ساعت های جیبی به پرسنل نظامی در طول جنگ بوئر موارد زیر را بیان می کند: زمانی که در سال 1933 حرفه ساعت سازی خود را با Mappin و Webb آغاز کردم، نام “کمپین” اغلب موضوع بحث بود، اگرچه در آن دوره ساعت ساعت به طور قطع تولید متوقف شد.

به یاد دارم که یکی از همکاران ارشد به من گفت که اولین ساعت “کمپین” که توسط مپین و وب فروخته شد، یک ساعت جیبی آویز دار امگا بود که در یک محفظه بند چرمی قرار داشت و در طول جنگ به افسران فروخته شد. من هرگز یکی از این نمونه های ساعت باقی مانده را ندیده ام.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.