سبد پلاستیکی دست دوم که وای فای را به خود جذب می کند و مانند مودم عمل می کند

اگر پایین ناگهان مقعر شد، ناراحت نشوید، حتی خوب است، زیرا به سبد پلاستیکی دست دوم ثبات می دهد. برای ته مقعر، کافیست سوزن های بافندگی را هنگام بافت پایین نگه دارید.

حالا شروع به بافتن دیواره های سبد می کنیم. 17 غنچه بید را برداشته و در امتداد هر سوزن بافندگی داخل پارچه فرو می کنیم. توجه داشته باشید که بهتر است آن را طوری وارد کنید که سمت مقعر شاخه پایین بیاید.

انتهای شاخه های قدیمی را با دقت برش دهید و یک شاخه جدید قرار دهید. آن را به سمت چپ خم کنید، سپس زیر دو شاخه مجاور پایین بیاورید. سپس دستور را بالا می بریم. همین کار را با میله های بعدی انجام دهید.

دو میله آخر را دور قفسه های اول بپیچید و قفسه ها را از بالا گره بزنید تا بافتنی راحت تر شود و میله ها نیفتند.

حالا سه میله دیگر برمی داریم و آنها را در امتداد سه قفسه مجاور قرار می دهیم.

سمت چپ ترین میله سمت راست جلوی دو حامل و پشت سومی خم می شود و سپس دوباره به عقب برمی گردد. ما همین کار را با دو میله انجام می دهیم. دو ردیف به این صورت می پیچیم. اکنون مواضع ما محکم است و اگر آنها را سست کنیم، فرو نمی ریزد.

پس از آن دیواره های سبد را ببافید. برای شروع، باید یک شاخه کرکی به هر قفسه اضافه کنید. میله را پشت میله قرار دهید، آن را به جلو پرش کنید، میله سوم را نگه دارید و دوباره به جلو. حالا باید میله بعدی را اضافه کنید و همین مراحل را انجام دهید. میله ها را اضافه کنید تا کل سبد پوشیده شود. لطفا توجه داشته باشید که در این مرحله لازم است به سمت چپ ببافید.

برای بافتن دیواره های سبد، میله ای را بردارید و مانند قبل به بافتن ادامه دهید. سپس رشته بعدی سمت راست را بردارید و تکرار کنید. بعد از دور اول از شما سوال می شود که با کدام میله شروع به بافتن کنید. پاسخ این است: بافتن را از آلت تناسلی که در پایین بود شروع کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.