سرامیک طرح فرش که از اموال خانه شما محافظت می کند!

در مرحله یک فرآیند، جزء اصلی تالک تقریباً بر اساس وزن است: CaO: 4.45%؛ SiO 2 : 62.5%؛ Al 2 o 3 : 0.84%; Fe 2 o 3 : 2.28%; K 2 o: 0.04%; Na 2 o: 0.09%; MgO: 28.38%.
در مراحل فوق الذکر فرآیند b، پس از گرانولاسیون غربال مشبک 20 اشتباهی، قالب گیری فشاری حالت یک پارچه را اتخاذ می کند و فشار 6MPa را تشکیل می دهد.
در مراحل ساخت سرامیک طرح فرش فرآیند c، پس از اینکه محتوای آب کمتر از 0.1٪ باشد، نیاز است که نمونه خشک کردن نمونه های قالب گیری فشرده شود.
اختراع حاضر دارای اثر مفید و مزیتی است که راه حل فنی فوق الذکر می تواند به آن دست یابد:
1، این ماده خام اصلی است که اختراع حاضر از سرباره سیلیکات کلسیم رسوب فله فعلی استفاده می کند، نوعی سفال جدید تولید می کند.

زیرا سرباره سیلیکات کلسیم حاوی مقدار زیادی اکسید سیلیکون، جزء اکسید کلسیم، با هدف خاص با آگالماتولیت است. ، کک سبز، مواد خام تالک با افزودن، محتوای افزودنی سرباره سیلیکات کلسیم می تواند به 60 درصد برسد.

انباشته شده؛
2، سرباره سیلیکات کلسیم حاوی Na 2 o و K 2 o بالاتر است، دمای نرم شدن بدن سرامیکی را کم می کند، مصرف فلدسپات را کاهش می دهد.

سرباره سیلیکات کلسیم از طریق تف جوشی، حاوی مقدار زیادی CaO است، و شعاع یونی کلسیم کم است، و شدت میدان زیاد است، می تواند به طور غیرمستقیم تبلور را افزایش دهد، منجر به تشکیل فاز شیشه ای می شود.

پس از اختلاط دسته ای، بر اساس نسبت مشخصی آسیاب گلوله ای آسیاب گلوله ای با آب، پس از گل الک 250 مش به طور خشک، گل خشک شده به دانه بندی آب اضافه می شود تا به بستر پایه فشار داده شود، محتوای آب بستر پایه.

پس از خشک شدن کمتر از 0.1٪ است، وارد کوره غلتکی می شود و تا دمای 1160 درجه می سوزد. سوختن تا میزان کاهش وزن نمونه عقب در 16٪ چپ و راست، استحکام تاشو 63MPa، میزان آب مصرفی <0.3٪ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.