سرکه سیب محلی برای قبل جراحی افرادی که عمل جراحی دارند مناسب است

به لطف خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی خود، به شما امکان می دهد تا مشکلات مربوط به پوست سر مانند شوره سر، خارش و خشکی را درمان کنید.

فقط 200 میلی لیتر آب و همین مقدار سرکه سیب محلی را با هم ترکیب کنید. همه چیز را تکان دهید و پس از شستن مو، در حالی که هنوز مرطوب است، با ماساژ پوست سر، مایع را روی سر پخش کنید. آبکشی نکنید.

PH را مجدداً متعادل می کند
محصولات مختلفی که برای مو استفاده می شود اغلب PH آن را تغییر می دهد و باعث خشکی و سوختگی آن می شود.

Ph ایده آل بین 4 تا 5 است و به همین دلیل سرکه سیب می تواند یک متحد ارزشمند باشد، زیرا سطح مناسب اسیدیته را بدون آسیب رساندن به روغن های ضروری باز می گرداند.

مبارزه با دو سر
استفاده از سرکه سیب به بسته شدن کوتیکول موهای شما کمک می کند و آن را نرم و براق می کند. این به مو اجازه می دهد تا رطوبت طبیعی خود را حفظ کند و در نتیجه از ظاهر شدن انتهای دوشاخه جلوگیری کند.

می تواند جایگزین نرم کننده شود
سرکه سیب کمک می‌کند تا موها راحت‌تر شانه شوند، نرم‌تر، براق‌تر و مدیریت آن‌ها راحت‌تر می‌شود. بنابراین به عنوان یک جایگزین عالی برای نرم کننده های تجاری موجود در نظر گرفته می شود.

رشد را تحریک می کند
به لطف خواص ضد عفونی کنندگی و ضد عفونی کنندگی آن، می تواند فولیکول های موی آسیب دیده از عفونت های باکتریایی را التیام بخشد، همچنین گردش خون را تحریک می کند، ریشه را تقویت می کند و به رشد سالم کمک می کند .

پوستی سالم و جوان
سرکه می تواند از پیری پوست جلوگیری کند و در نتیجه به سلامت پوست شما کمک کند. در واقع باعث تنظیم pH پوست، حذف سلول های مرده، تحریک گردش خون، بازسازی بافت پوست و از بین بردن ناخالصی ها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.