عرضه ی میگوی بسته بندی

اگر هنگام خرید میگو و ماهی دریایی پرورشی به نوشته های روی بسته بندی دقت کنید حتما متوجه اعداد و علائمی مانندU8،U10یاU6 خواهید شد.این اعداد نشانه ی اندازه ی میگوها هستند.بهتر است بدانید که کوچک یا بزرگ بودن میگوها هیچ تفاوتی در ارزش تغذیه ای آنها ایجاد نمی کند. قیمت میگو منجمد در بازارهای فروش متغیر است.

آلودگی وفساد مواد پروتئینی حیوانی و فرآورده های دامی موجب افت قابل توجه ارزش غذایی و نهایتا خروج مواد با ارزش غذایی از چرخه مصرف میگردد.از دیگر سو استفاده از گوشت ماهی،میگو و سایر آبزیان به عنوان یک منبع غذایی مهم و باارزش می تواند در تامین سلامت جامعه نقش به سزایی ایفا نماید،چرا که چربی موجود در گوشت آبزیان دارای کلسترول غیر مضر می باشد.لیکن این موادغذایی بسیار حساس و سریع الفساد است که حفظ کیفیت آن از مرحله صید تا مصرف از اهمیت بالایی برخوردار است.

هرچند ترجیح این است که شاه میگو لابستر را به صورت تازه مصرف کنید اما مدت زمان صید میگو در طول سال محدود است و برای بهره بردن از خواص بی نظیر میگو در تمام سال می توانیم از میگوهای بسته بندی و یخ زده استفاده کنیم اما هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضا و کدبهداشتی روی بسته ها دقت کنید.

جهت خرید وفروش میگوی بسته بندی از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

 ۰۶۱-۵۳۲۵۷۰۲۳

فکس:۵۳۲۵۷۰۲۳-۰۶۱

khanjary_enr@yahoo.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.