فروش میگوی بسته بندی

تمیزکردن و پاک کردن شاه میگو لابستر کار زمان بری است.شما بعد از حدود یکساعت زمانی که صرف جدا کردن سر،پاها ،پوسته،دم و رگ سیاه میگوها کرده اید،مقدار کمی میگوی آماده ی طبخ دارید اگر مهمان داشته باشیدو بخواهید با خوراکی میگو از مهمان ها پذیرایی کنید،اوضاع به مراتب بدتر خواهد بود و علاوه بر صرف زمان زیاد،خسته خواهید شد،در حالیکه مهمان های شما انتظار دارند با چهره ی شاداب و سرحال میزبان بر سر میز شام رو به رو شوند.

اگر فرد شاغلی هستید و زمان برایتان در اولویت است و با کمبود وقت مواجهیدو یا اینکه تصمیم دارید مهمانی بدهید و دوستان و فامیل را به خوردن یک غذای لذیذ که با میگو و ماهی دریایی تهیه میشود ،دعوت کنید،قطعا استفاده از میگوهای بسته بندی آماده ،گزینه ی مناسبی بوده و برای شما به صرفه تر است.

میگوهای بسته بندی در سایزهای مختلف به فروش میرسند که با توجه به نوع  غذایی که تصمیم به پخت آن دارید میتوانید از میگوهای ریز تا درشت استفاده کنید.

برای تهیه ی میگو کبابی و میگوی سوخاری ،میگوهای درشت را انتخاب کنید.

جهت خرید وفروش میگو از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

جهت خرید وفروش میگو از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید: ۰۶۱-۵۳۲۵۷۰۲۳

فکس:۵۳۲۵۷۰۲۳-۰۶۱

جهت خرید وفروش میگو از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:  khanjary_enr@yahoo.com

 

 

1

  1. سفارش من دیروز به دستم رسید واقعا نهایت تشکرو از شما دارم خیلی عالی بود هم تمیز بود هم بسته بندیش خیلی خوب بود که حتی پاکتم کثیف نکرده بود من مشتری دائمی خودتون شدم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.