فریم عینک مگنت که رمگ چشمان را تغییر می دهد

این شرکت با تولید قاب های شیک و مد روز در رنگ های شاد و تند سعی دارد این ضرورت را برای جوان ترین ها جذاب تر کند. این پیشنهاد شامل مدل های کلاسیک تیره برای نمایندگان کوچک و نسخه های صورتی برای شاهزاده خانم های جذاب خواهد بود.
سبک بودن مواد به کار رفته باعث می شود که کودکان فریم عینک مگنت را حس نکنند و دوام استثنایی آنها تضمینی است که حتی در هنگام بازی خود به خودی نیز آسیبی به آن ها وارد نخواهد شد.
عینک طبی Ray-Ban Aviatorعینک آفتابی Ray-Ban Aviator
عینک ری بن اصل – چرا باید آنها را بخرید؟


محبوبیت عینک های ری بن اصلی به سرعت منجر به ایجاد بسیاری از تقلبی ها شد که تلاش ناموفقی برای تقلید اصلی خود داشتند. با این حال، کپی کردن یک طرح برای رسیدن به همان کیفیت و تاثیر کافی نیست.
آنچه در اینجا اهمیت دارد روش کار، نوع مواد استفاده شده و توجه به جزئیات است. مدل های اصلی دارای تاییدیه ها، فیلترهای UV و لنزهای خوب هستند که به راحتی قابل تشخیص هستند.
یک مصرف کننده حساس به محض اینکه یک تقلبی را در دست بگیرد، تفاوت را احساس می کند، زیرا محصولات اصلی این سازنده نه تنها بسیار سبک و ارگونومیک هستند، بلکه با توجه به جزئیات نیز ساخته شده اند. بنابراین هیچ گونه کاستی در قالب لکه های چسب و یا برچسب های لوگوی ناهموار چسبانده شده وجود ندارد.
وجه تمایز محصولات اورجینال این برند با سایر مدل های موجود در بازار چیست؟
بی دلیل نیست که Ray-Ban در سراسر جهان شناخته شده است و توسط بزرگترین ستاره های سینما و موسیقی قدردانی می شود.
محصولات آن توسط افراد مشهوری مانند آدری هپبورن، تام کروز، مایکل جکسون، باب دیلن و جورج مایکل پوشیده شد. این عینک مترادف با ایمنی و طراحی پیچیده است.
نام تجاری آنها با سنت غنی که قدمت آن به سال 1937 باز می گردد متمایز شده است. سطح بالا در حال حاضر در مرحله تولید است، زیرا فریم های آنها از مواد اولیه ای مانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.