فر صنعتی پیتزا که یک آشپز را درون خود پخت

ویژگی های استاندارد اجاق گاز صنعتی و فر صنعتی پیتزا بدین صورت است لطفا با دقت مطالعه فرمایید.

508A مورد تایید UL
بر اساس NFPA 86 طراحی شده است
موتورهای TEFC (با فن کاملا محصور خنک شده) – برای محیط های سخت و عمر طولانی
کنترل – تمام دیجیتال، ریزپردازنده، کنترل دمای ورودی ترموکوپل
ویژگی های اختیاری

بسته های اگزوز اجباری
سوخت گاز – طبیعی یا پروپان
کنترلرهای قابل برنامه ریزی (PLC)
ضبط کننده ها

اجاق های با گرمایش الکتریکی انتخاب استاندارد برای طیف وسیعی از کاربردها و اهداف هستند. آنها از الکتریسیته برای گرم کردن عناصر مقاومتی استفاده می کنند و به دلیل زمان گرم شدن سریع، استحکام، دقت دما و هزینه پایین خرید مورد توجه قرار می گیرند.

کوره های برقی برای کار با محصولاتی که قابل احتراق هستند، یا برای کار با فلزاتی مانند آلومینیوم که مستعد تغییر رنگ آتش گاز هستند، ایده آل هستند.

2. فرهای گازی مستقیم
فرهای گازی ارسال – منبع حرارت

اجاق های گازی مستقیم گران تر از اجاق های برقی هستند زیرا شامل عناصر گرمایشی پیچیده تری هستند که از نازل ها، پمپ های دوز با دقت بالا و غیره تشکیل شده است. فرها، بنابراین در دراز مدت بسیار مقرون به صرفه هستند.

مشکل این اجاق‌ها این است که شعله گاز مستقیماً روی جسم شلیک می‌شود، بنابراین ماده باید بتواند این فرآیند را هم از نظر شیمیایی و هم از نظر فیزیکی تحمل کند.

3. فرهای گازی غیر مستقیم
تفاوت کوره های گازی غیرمستقیم با موارد فوق (مستقیم) در این است که آتش گاز با جسم تماس پیدا نمی کند، بلکه یک مبدل حرارتی ضد زنگ را گرم می کند.

سپس یک فن هوا را از طریق آن مبدل و به داخل محفظه گرمایش می دمد، بنابراین جسم در اثر شعله آسیب نمی بیند. مزیت این است که آنها اقتصاد کوره های گازی را با تطبیق پذیری و مناسب بودن طیف گسترده ای از همتایان برقی ترکیب می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.