لباس زنانه در بانه که مشتری هایی از پاریس نیز دارد

اما بیایید در پچ پچ گم نشویم و بریم سر اصل مطلب، امروز در مورد چگونگی تقویت فیزیک ساعت شنی صحبت می کنیم!

در پست های گذشته دیدیم که چگونه شکل های مختلف بدن را بفهمیم و شکل بدن خود را بشناسیم (مقاله ای که پیشنهاد می کنم اگر قبلا ندیده اید آن را بخوانید).

امروز می‌خواهیم آنالیز دقیقی از شکل ساعت شنی بر روی لباس زنانه در بانه انجام دهیم تا ببینیم چگونه می‌توان آن را تقویت کرد و چگونه برخی از ویژگی‌های آن را پنهان کرد که اگر برجسته شوند، می‌توانند شما را ۱ یا حتی ۲ اندازه بزرگ‌تر نشان دهند !

همچنین این بار می خواستم مقاله را با سه وی آی پی زیبا شروع کنم، اسکارلت جوهانسون، بیانسه و کیت وینسلت، که فیزیک ساعت شنی دارند.

فقط برای اینکه متوجه شوید که هر یک از ما، به هر شکلی که داریم، واقعاً می توانیم در آینه نگاه کنیم. با ایجاد چند راز کوچک که امروز برای شما فاش خواهم کرد، خود را زیبا ببینید.

ویژگی های بدن ساعت شنی

در پست Come Vestirsi Bene قبلاً برخی از ویژگی های اصلی این فرم را دیده ایم. می دانیم که این نوعی فیزیک بدنی است که تناسب طبیعی خود را دارد و می توان با تقویت فرم آن را تقویت کرد .

او به طور کلی منحنی است، البته ممکن است استثناهایی وجود داشته باشد، اما او معمولا از سایز 42/44 به بالا شروع می کند.

از ویژگی های آن می بینیم که شکل ساعت شنی سینه های بسیار پر و سینه پهن است ، درست مانند باسن که همیشه کاملاً خوش فرم است.

او پاهای نسبتاً خوش فرم و باسنی بیرون زده دارد ، اما نقطه قوت او کمر مشخصش است که حتی وقتی چند پوند اضافه اضافه می‌کند، همینطور باقی می‌ماند.

خوش شانسی زنی با هیکل ساعت شنی این است که به طور مساوی وزن اضافه می کند و این به او اجازه می دهد وزن اضافه شده را کمی بیشتر پنهان کند. در واقع این فرم بر روی سینه ها، بازوها و شکم نیز وزن وارد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.