لباس زنانه در دبی که برای هفته مد پاریس بود ربوده شد!

به عنوان یک پارچه بسیار ظریف و سبک، مقاوم و الاستیک، تازه و قابل تنفس است و این باعث می‌شود که پارچه‌ای عالی برای ساخت لباس‌های تابستانی شیک، ظریف و باکیفیت، به‌ویژه برای مراسم، شب‌های جشن، مجالس رسمی و غیره مناسب باشد. پارچه های ابریشمی موجود در Tessutionline.eu را ببینید

ویسکوز یکی دیگر از پارچه های بسیار جالب برای ساخت لباس زنانه در دبی تابستانی است. این یک الیاف ساخته شده از خمیر پنبه طبیعی است که با مواد الیافی مصنوعی مبتنی بر سلولز مخلوط شده است که ظاهری براق و ظریف به پارچه می دهد.

مانند پنبه و کتان، ویسکوز نیز به خصوص تازه و راحت است. گرمای بدن را به طور موثر پخش می کند و توانایی جذب رطوبت را به راحتی دارد. با این حال، ویسکوز در هنگام شستشو کمی ظریف تر از پنبه و کتان است.

در میان پارچه‌های لباس تابستانی، پارچه‌های مخلوط نیز خوب هستند، یعنی ترکیب پنبه، ترکیب کتان، ترکیب ویسکوز. آنها پارچه هایی هستند که از درصدهای متغیر الیاف تشکیل شده اند و در هر صورت ضامن سبکی، طراوت، راحتی هستند، به خصوص اگر الیاف طبیعی باشند.

نمونه هایی از این نوع پارچه های مخلوط عبارتند از ژورژت ( ترکیب ویسکوز/پنبه)، وایلا (ترکیب ویسکوز/پنبه)، ژرسه تابستانی سبک (ترکیب ویسکوز/الاستین) و بسیاری دیگر از پارچه های پیراهنی .

همچنین یک سری پارچه وجود دارد که می تواند همچنین برای لباس های تابستانی استفاده می شود، اما ترکیب آن حاوی درصد بالایی از الیاف مصنوعی است (مانند ارگانزا ، تافته ساتن ).

در این صورت اگر واقعاً می خواهیم لباسی را برای تابستان بدوزیم، باید کمی بیشتر دقت کنیم و بررسی کنیم که پارچه خیلی داغ نباشد و هوا زیاد نباشد.

بهترین رنگ ها برای پارچه های لباس تابستانی
وقتی متوجه می‌شوید که پارچه‌هایی را برای لباس‌های تابستانی انتخاب می‌کنید، معمولاً از انتخاب خود ناامید می‌شوید. به طور کلی، بهتر است پارچه های تابستانی رنگ روشن را انتخاب کنید زیرا توانایی بازتاب نور و گرما را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.