لوله و اتصالات داراکار و داستان های حقیقی درباره زندگی خصوصی تولید کنندگان آن

لباس محافظ، عینک ایمنی و دستکش بپوشید. در حالی که جوشکاری سیمان با حلال بسیار ایمن تر از سایر روش های نصب است، اما هنوز یک فرآیند شیمیایی است، بنابراین پوست و چشم ها باید پوشانده شوند.
هر گونه آلودگی یا رطوبت را از لوله و اتصالات داراکار با استفاده از پاک کننده پاک کنید تا از چسبندگی محکم با حلال اطمینان حاصل کنید.
لوله را قبل و بعد از برش بررسی کنید. هیچ ترک یا آسیب قابل مشاهده ای نباید وجود داشته باشد. در صورت وجود آسیب، 5 سانتی متر از انتهای ترک را اندازه بگیرید و لوله را دوباره برش دهید.
از ابزار مناسب برای اطمینان از برش مربعی و به حداکثر رساندن سطح اتصال استفاده کنید. از اره دایره ای تیز، اره میتر، اره دستی یا برش ضامن دار استفاده کنید و مطمئن شوید که تیغه دندانه خوبی دارد (6 تا 7 دندان در سانتی متر).
قبل از جوشکاری با حلال، لوله را اریب کنید.

با استفاده از کاغذ سنباده، یک اریب جزئی در امتداد لبه لوله ایجاد کنید. این امر از فشار دادن سیمان حلال به داخل اتصالات جلوگیری می کند.


در حین نصب
هنگامی که به درستی نصب شوند، اتصالات تازه تشکیل شده به قوی ترین بخش سیستم تبدیل می شوند. برای رسیدن به این نتیجه، چند قانون آماده به کار را رعایت کنید.

آموزش های مکرر ایمنی را انجام دهید
برای افزایش آگاهی در مورد ایمنی در محل و تقویت یادگیری در کارکنان، کارفرمایان باید به طور مکرر آموزش ایمنی را برنامه ریزی کنند.

از تله هایی با آب بندی صحیح استفاده کنید:

اطمینان حاصل کنید که تله اصلی داخل هر توالت/حمام و آشپزخانه دارای آب بندی 50 میلی متری آب است.

از تله هایی با آب بندی صحیح استفاده کنید:

اطمینان حاصل کنید که تله اصلی داخل هر توالت/حمام و آشپزخانه دارای آب بندی 50 میلی متری آب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.