لوله پلی اتیلن ۶ اینچ که ر اندازه های میکرو تولید می شوند

آنها در تامین آب سرد و گرم، به عنوان مثال در حمام استفاده می شوند. برای آب گرم کردن، پلی پروپیلن تقویت شده به فروش می رسد و طرفداران زیادی دارد. در صورت داشتن مهارت نصب سریع است.

در تامین آب سرد/گرم و دفع فاضلاب ویلا استفاده می شود… نیازی به تجهیزات خاصی نیست.
پلی اتیلن
توانایی سازماندهی یک منبع آب خارجی.
اتصال تجهیزات با لاستیک آب بندی یک اتصال با کیفیت را تشکیل می دهد.
قابلیت جوشکاری

لازم است در عمق زیر سطح انجماد زمین دراز بکشید.
با نصب بی دقت، کیفیت اتصال جاری خواهد شد.
آنها برای خطوط لوله خارجی و داخلی استفاده می شوند. نوعی HDPE وجود دارد که فشار کاری آن تا 6 اتمسفر است. دانسیته پلی اتیلن PE-80 در تامین آب استفاده می شود
اینها انواع اصلی لوله های پلاستیکی هستند. همه آنها را می توان برای آب آشامیدنی استفاده کرد… برخی از انواع محصولات با “HDPE” مشخص شده اند.

HDPE نوع خاصی از پلاستیک است که از پلی اتیلن کم فشار ساخته شده است، آنها در رنگ های مختلف هستند:

مشکی.
آبی
گری.
مشکی با آبی.
برای آب آشامیدنی، لوله پلی اتیلن ۶ اینچ عمدتا برای سیستم های آبرسانی به رنگ مشکی با نوارهای آبی استفاده می شود. رنگ خاکستری برای سیستم فاضلاب استفاده می شود. HDPE در چاه ها استفاده می شود، مانند مزایای اصلی آنها:

وزن کم.
استحکام بالا.
هزینه مقرون به صرفه.
عمر عملیاتی طولانی.
کدام یک را انتخاب کنیم بهتر است؟
انتخاب یک محصول برای سازمان تامین آب کلبه منوط به شرایط متعددی است. در صورت نیاز به نصب یک سیستم تامین آب خارجی، پلی اتیلن HDPE ترجیح داده می شود. اما تخمگذار آنها باید زیر سطح انجماد خاک انجام شود.

مهم! در هر منطقه از کشور، عمق یخ زدگی خاک متفاوت است. بنابراین، همه چیز در اینجا فردی است. به طور متوسط، تخمگذار خط لوله خارجی باید حدود 1 متر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.