محصولات آرایشی مک اصل که برای بسیاری از افراد استفاده از آن ضروری است

برای یک فرآیند ساده تر، به جای آزمایشگاه، با یک توزیع کننده کار کنید. توزیع کنندگان معمولاً می توانند مواد مورد نیاز شما را پیدا کنند و برای شما برچسب گذاری کنند.

مطمئن شوید که با ارزیابی توزیع‌کنندگان آنلاین، بررسی خط‌مشی‌ها و اخلاقیات آن‌ها و بررسی نظرات آنها از سایر افراد، دقت لازم را انجام دهید.
بپرسید که شرکت محصولات آرایشی مک اصل خود را در کجا تولید می کند زیرا می توان آنها را در هر جایی تولید کرد. اگر می خواهید محصولاتی را از هند تهیه کنید، با شرکتی کار کنید که بیشتر یا همه محصولات خود را در اینجا تولید می کند.
تصویر با عنوان فروش مرحله 15
درخواست نمونه از شرکت ارزیابی اکثر آزمایشگاه ها و توزیع کنندگان نمونه های خود را ارسال می کنند. اگر آنها نمونه ارسال کنند، می توانید ببینید چه نوع محصولاتی را می توانند ارائه دهند. این می تواند به شما ایده دهد که آیا باید با آنها کار کنید یا نه. [8]


از آزمایشگاه‌ها و توزیع‌کنندگان بازدید کنید تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. وقتی چند شرکت مورد علاقه خود را انتخاب کردید، با آنها به یک تور بروید. بیشتر شرکت‌ها تمایل دارند آزمایشگاه‌های خود را به شما نشان دهند، به خصوص اگر مشتری بالقوه به نظر می‌رسید. هنگامی که به جایگاه آنها نگاه کردید، یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با برند شما مطابقت دارد.
اگر نمی‌توانید خودتان را ببینید، به آنها بگویید که اگر بخواهند، می‌توانند از طریق چت ویدیویی یک تور داشته باشند. برای مثال، می‌توانید از Skype یا Apple Facetime برای چت کردن با کارمندی استفاده کنید که شرکت را از طریق چت ویدیویی به شما نشان می‌دهد.
سوالات خود را حتی در چت تصویری به صورت عمیق بپرسید. اطلاعات بیشتر و بیشتری در مورد شرکت دریافت کنید.
تصویر با عنوان خلاص شدن از شر اسکار آکنه با درمان های خانگی مرحله 4

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.