میزان به طور قابل توجهی به 94 درصد از مادران افزایش

هدف اول توصیف درخت بادام هندی دانش والدین از وضعیت خواب توصیه شده نوزاد و محل خواب واقعی نوزاد بود.

76 درصد از مادرانی که این نظرسنجی را قبل از تولد تکمیل کردند، به درستی اظهار داشتند که وضعیت خواب توصیه شده برای نوزادان سالم به پشت است.

به طور مشابه، 77 درصد از مادرانی که این نظرسنجی را پس از زایمان تکمیل کردند، پاسخ صحیح را انتخاب کردند.

پس از مداخله، این میزان به طور قابل توجهی به 94 درصد از مادران افزایش یافت و اظهار داشتند که وضعیت خواب توصیه شده به پشت نوزاد است.

همچنین از مادران پرسیده شد که قرار است نوزاد خود را در چه وضعیتی برای خواب قرار دهند (نظرسنجی پیش از تولد) یا در چه وضعیتی نوزاد را برای خواب شب گذشته قرار دادند.

تفاوت آماری تخت کودک معنی‌داری بین پاسخ‌های نظرسنجی قبل از تولد و پاسخ‌های نظرسنجی پس از زایمان وجود داشت، به‌طوری‌که 84 و 80 درصد به ترتیب با «فقط پشت» پاسخ دادند.

در نظرسنجی بعدی، پاسخ برای «فقط پشتیبان» به 87 درصد افزایش یافت.

داده‌های نظرسنجی قبل از تولد و پس از زایمان بر اساس نژاد مادری مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و نتایج در هر دو نظرسنجی معنی‌دار بود.

تخت کودک

قبل از تولد، 90 درصد از مادران سفیدپوست غیر اسپانیایی، در مقایسه با 81 درصد از مادران اسپانیایی سیاه و سفید و 86 درصد از مادران سرخپوست آمریکایی، قصد داشتند نوزاد خود را برای خواب به پشت بگذارند.

پس از تولد، قیمت حوله تن پوش به ترتیب 85، 77، 86 و 85 درصد از مادران سفیدپوست، غیراسپانیایی، سیاهپوست اسپانیایی تبار، اسپانیایی سفیدپوست و سرخپوستان آمریکایی، نوزادان خود را در حالت خوابیده قرار دادند.

هیچ داده نژادی برای بررسی بعدی وجود نداشت.

همچنین تفاوت معنی داری در میزان اشتراک تخت بین نظرسنجی های قبل از تولد و پس از زایمان و بین نظرسنجی های پس از زایمان و پیگیری وجود داشت.

Bedsharing به اشتراک گذاشتن تخت، مبل یا صندلی راحتی با هر کسی تعریف شد.

تنها 8 درصد دسته گل رز قرمز از والدین در صورت درخواست قبل از تولد، قصد شریک شدن در رختخواب را داشتند، در حالی که 38 درصد پس از زایمان، شب قبل را به رختخواب شریک بودند.

پس از مداخله، میزان اشتراک تخت به 16 درصد کاهش یافت.

  • منابع:
    1. Evaluation of Bedtime Basics for Babies
  • تبلیغات: 
  1. خواص و ویژگی های پیاز
  2. سنگ مرمر از سنگ آهک در اثر گرما و فشار در پوسته زمین به وجود
  3. در رابطه با صنعت چرم چه می دانید؟
  4. روغن موتور در چرخ خیاطی چه استفاده ای دارد؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.