پیراهن مردانه کبریتی که در طراحی آن واقعا از کبریت استفاده شد

وقتی دور گردن خود را اندازه می گیرید صاف بایستید و از یکی از دوستانتان بخواهید متر را در سطح سیب آدم به دور گردن شما بپیچد (اما مراقب باشید توسط این دوست خفه نشوید). فردی که اندازه گیری می کند باید بتواند دو انگشت خود را به راحتی بین گردن و متر نوار قرار دهد. بسته به واحد کشورتان، نتیجه را بر حسب اینچ یا سانتی متر تایپ کنید.

درزها را از بالا به پایین کنار پیراهن مردانه کبریتی بررسی کنید. بدانید که پیراهن های باکیفیت فقط یک خط دوخت روی درز کناری دارند، در حالی که بیشتر پیراهن ها دو خط دوخت مشخص دارند.

برای اندازه‌گیری قد آستین‌ها، صاف بایستید و دست‌تان را روی باسن‌تان قرار دهید، طوری که بازوهایتان زاویه ۹۰ درجه داشته باشند، سپس از یکی از دوستانتان بخواهید که از وسط پشت گردن تا شانه‌تان و همه چیز را اندازه بگیرد. از بازو تا مچ دست. نتایج را در واحدی که مناسب کشور شماست، چه اینچ یا سانتی متر، ثبت کنید.
برای اطلاعات بیشتر دور گردن و قد آستین خود را بررسی کنید .
سایز پیراهن دور گردن طول آستین
جوان 14 – 14 ½ 32 – 33
وسط 15 – 15 ½ 32 – 33
بزرگ (بزرگ) 16 – 16 ½ 34 – 35
ایکس لارج 17 – 17 ½ 34 – 35
XXL 18 – 18 ½ 35 – 36
کیفیت پیراهن خود را بررسی کنید
تصویر با عنوان انتخاب پیراهن لباس مرحله 8
بررسی کنید که آیا دوخت با دست انجام می شود. دوخت نامنظم نشان دهنده کیفیت بالای پیراهن است، در مورد پیراهن های ماشین دوخته، رد دوخت های معمولی را مشاهده خواهید کرد.

همچنین بررسی کنید که بخیه ها به طور مساوی از هم فاصله داشته باشند یا الگوی نامنظمی دارند.
فراموش نکنید که دکمه های بالا تا پایین پیراهن را نیز بررسی کنید.

برای مصاحبه: رنگ های تیره رنگ های سنتی هستند. آبی روشن و خاکستری گزینه های مناسبی هستند و رنگ سفید بیشتر رسمی است.

– و اگر به دنبال ظاهری سرزنده و موثر هستید. شما باید رنگ های روشن و بد بو را انتخاب کنید. سبز روشن و نارنجی مانند صورتی محبوب ترین رنگ ها هستند.

2- انتخاب طرح مناسب: رنگ های ثابت در کمد لباس شما غالب هستند. همچنین می توانید پیراهن راه راه و چهارخانه را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.