چگونه میگو بخوریم ؟

برخی از افراد انتخاب می کنند که کل میگو را با پوسته و سر سالم بخورند، که بسیار آسان است – فقط آن را در دهان خود بگذارید. اما برای کسانی که ترجیح می دهند فقط گوشت بخورند، خوردن میگو می تواند مشکل باشد اگر نگران بی نظمی یا هدر رفتن آن هستید. بسته به نحوه سرو و نوع محیطی که در آن هستید، روش های ساده ای برای خوردن گوشت وجود دارد. اگر فقط در خانه هستید یا در یک محیط آرام هستید، می توانید از دستان خود استفاده کنید. اگر در یک رستوران یا رویداد خوب هستید، ممکن است بخواهید از ظروف خود استفاده کنید. در هر صورت، شما می توانید در کمترین زمان آن گوشت میگو را بخورید!

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خوردن کوکتل میگو

 1. تصویر با عنوان Eat Shrimp Step 1
  1
  اگر در رستوران هستید یا در اجتماعات مجلل هستید از چنگال استفاده کنید. با استفاده از یک چنگال کوچک میگو را در حالی که روی ظرف سرو قرار دارد، به آرامی با نیزه بریزید. اگر میگو را روی یک کاسه قرار دهید، همانطور که معمولاً سرو می شود، ممکن است لازم باشد در حین گرفتن میگو، یک طرف کاسه را با دست دیگر خود نگه دارید قبل از آن بعضی افراد به مطالعه راجب اینکه شاه میگو لابستر حلال است یا خیر می پردازند.
 2. تصویر با عنوان Eat Shrimp Step 2
  2
  اگر در یک محیط آرام هستید، میگو را با انگشتان خود بردارید. امروزه صادرات ماهی بسیار زیاد شده و اگر آداب معاشرت یا اخلاق مشکلی ندارد، اشکالی ندارد که از انگشتان خود برای گرفتن میگو استفاده کنید. به دلایل سلامتی، اگر از دستانتان برای غذا خوردن استفاده می کنید ، فقط مطمئن شوید که تمیز هستند.
 3. تصویر با عنوان Eat Shrimp Step 3
  3

  اگر می خواهید طعم بیشتری به آن اضافه کنید، میگو را در سس آغشته کنید. سس کوکتل به طور سنتی با کوکتل میگو سرو می شود. این پایه گوجه فرنگی (شبیه کچاپ) است که با ترب مخلوط شده است و می تواند کمی روی آن تند باشد.

  • سس های دیگری که برای غوطه ور کردن کوکتل میگو استفاده می شوند عبارتند از کرم آووکادو که حاوی آووکادو و لیموترش است. یا ریمولاد که دارای سس مایونز، کیپر و سس تند است.
  • برخی افراد سس کچاپ ساده، مزرعه یا آب لیمو را ترجیح می دهند.
 4. تصویر با عنوان Eat Shrimp Step 4اگر میگو به اندازه کافی کوچک است یک لقمه بخورید.
 میگوهای کوکتل معمولاً از قبل تمیز و پوست کنده سرو می شوند، بنابراین نیازی به کار اضافی نیست. به سادگی کل میگو را در دهان خود بریزید

تصویر با عنوان Eat Shrimp Step 5

شاه میگو

میگوها را اگر خیلی بزرگ است و نمی توانید در یک لقمه بخورید نصف کنید.

 میگو و ماهی دریایی را با چنگال بچرخانید و در بشقاب خود قرار دهید. با چنگال آن را در جای خود نگه دارید و با چاقو میگو را از وسط اره کنید. در صورت تمایل می توانید هر نیمه را در مقداری سس فرو کنید.

اگر در یک محیط معمولی هستید و یک میگو درشت را با انگشتان خود می خورید، می توانید میگو را از وسط گاز بزنید یا آن را به عنوان یک لقمه بزرگ مصرف کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.