کاشی سرامیک در شیراز که در مقابل صدمات گلوله مقاوم است

در اینجا چند راه ساده اما موثر وجود دارد که می توانید برای بازگرداندن درخشش به کاشی های خود امتحان کنید:

توجه داشته باشید – اگر روش‌ها یا مواد تمیزکننده جدیدی را آزمایش می‌کنید، یک سطح کوچک را به عنوان آزمایش امتحان کنید. فقط در صورتی ادامه دهید که هیچ آسیبی ندیدید.

تمیز کردن منظم ضروری است
اگر بتوانید چند دقیقه به طور منظم کاشی سرامیک در شیراز خود را تمیز کنید، در درازمدت ساعت ها در نظافت صرفه جویی خواهید کرد. برای نظافت روزانه خود نیازی به مواد شیمیایی خشن یا هیچ ماده پاک کننده ای ندارید.

تنها چیزی که نیاز دارید یک جارو (جاروی کف یا جارو عمودی برای کاشی ها بهتر است)، یک سطل آب و یک جاروی ساده است. برای کاشی های تمیز و بهداشتی بدون تلاش زیاد، روزانه جارو بکشید و سواب بزنید. تمیز کردن با جاروبرقی نیز مفید است.

نکته تخصصی: اجازه ندهید کاشی های شما در هوا خشک شوند زیرا آب تمایل دارد روی کاشی ها لکه هایی ایجاد کند. بلافاصله پس از پاک کردن، کف را با یک پارچه تمیز خشک کنید.

اجازه ندهید لکه ها راحت شوند
به محض اینکه متوجه نشت روغن یا لکه های دیگر شدید، وارد عمل شوید. فوراً لکه ها را پاک کنید، زیرا اگر اجازه دهید آنها باقی بمانند، ممکن است مجبور شوید با آنها زندگی کنید. لکه های سرسخت روی کف و دیوارها می تواند یک کابوس برای ساکنان باشد.

نکته تخصصی: از بین بردن لکه ها در صورتی که به سرعت آن را تمیز کنید آسان است، اما اگر لکه ها به سختی پاک می شوند، از مواد شیمیایی خشن یا برس های فلزی استفاده نکنید. در عوض، از متخصص کمک بگیرید.

سرکه را دستیار نظافت خود قرار دهید
یکی از چندمنظوره ترین اقلام در آشپزخانه شما، سرکه به همان اندازه که به عنوان یک ماده تمیز کننده محبوب است، به عنوان یک ماده تمیز کننده محبوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.