کاشی و سرامیک کف مغازه که مشتریان زیادی را مجذوب خود می کند

کاشی شیشه ای تمام بدن
به دلیل طول عمر و مناسب بودن برای مناطق پرتردد گران ترین هستند، کاشی و سرامیک کف مغازه شیشه ای تمام بدن دارای رنگی یکنواخت هستند که در کل ضخامت کاشی ها می گذرد و باعث می شود خراش ها به سختی روی آنها قابل مشاهده باشد.

در طول ساخت کاشی های شیشه ای تمام بدن ، آنها رنگدانه ها را در مراحل اولیه اضافه می کنند تا رنگی همگن ایجاد کنند که در سرتاسر کاشی ها ثابت است.

چگونه کاشی کف شیشه ای را انتخاب کنیم؟
مدرن، نشیمن، اتاق، خاکستری، با کاشی، بدون درز، طراحی، لوکس، داخلی
( عکس فایل ) کاشی های شیشه ای به دلیل دوام، توانایی مقاومت در برابر ترافیک سنگین، نگهداری کم، مقرون به صرفه بودن و مقاومت در برابر لکه و خراش محبوبیت پیدا کرده اند.

اما انتخاب کف کاشی شیشه ای مناسب به دلیل تنوع طرح ها و گزینه های موجود در بازار می تواند یک کار باشد . در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام انتخاب کاشی کف شیشه ای در نظر بگیرید.

به سراغ برندهای معتبر بروید
بهتر است کاشی ها را از برندهای معتبر تولیدی خریداری کنید زیرا این برندها تایید شده و کاشی های آن ها به صورت معتبر ساخته شده است.

کاشی های تولید کنندگان یا تجار محلی ممکن است استحکام و دوام نداشته باشند.

تایید مشخصات
بالاخره شما قبل از اینکه نیاز به بررسی مشخصات فنی کفپوش کاشی شیشه ای داشته باشید. این کاشی ها غیر متخلخل و متراکم هستند و بیش از 0.1 درصد وزن کاشی آب را جذب نمی کنند که این کاشی ها را محکم و بادوام می کند.

همچنین باید ضخامت کاشی های شیشه ای را که باید 8 میلی متر یا بیشتر باشد بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.