کفش عایق برق که در ابتدای ورود خود به بازار جان میلیون ها نفر را نجات داد

چگونه کفش های زیره چرمی را بعد از باران خشک کنیم؟ کفش هایی که زیره چرمی دارند به دلیلی «کفش اداری» نامیده می شوند. این فقط برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده است.

با این حال، اگر کفش عایق برق بعد از باران خیس می‌شوند، سعی کنید در اسرع وقت آن‌ها را دربیاورید. اگر برای مدت طولانی در حالت خام استفاده شوند، ممکن است تغییر رنگ دهند.

شما باید آنها را با هوای مستقیم به کف پاها خشک کنید – فقط کفش ها را در کنار آنها قرار دهید. در خشک کردن چنین کفش هایی در خانه باید دقت ویژه ای داشت. آن را نزدیک وسایل گرمایشی قرار ندهید.

اجازه دهید به طور طبیعی در دمای اتاق خشک شود. پس از آن، خاک را از آنها پاک کنید. کفش های جیر را فقط پس از خشک شدن کامل پارچه باید تمیز کرد.

در غیر این صورت آن را بیشتر آلوده خواهید کرد، سپس پس از خشک شدن کفش ها نیز باید شسته شوند. نحوه خشک کردن کفش از داخل در فرآیند خشک کردن کفش، مهم است که به یاد داشته باشید که هدف اصلی کار باید خشک کردن محصول از داخل باشد، نه از بیرون.

روش های خشک کردن مختلفی از جمله روش های اکسپرس وجود دارد. کاغذ برای شب محبوب ترین روش خشک کردن “خانه” استفاده از کاغذ است. برای استفاده از آن دستورالعمل ها را دنبال کنید.

کفش های تمام شده باید به قطعات کوچک پاره شوند و محکم با روزنامه های قدیمی یا کاغذ نرم پر شوند. روزنامه ها را فقط می توان برای کفش های تیره استفاده کرد، زیرا کلمات و لکه های رنگ را می توان روی کفش های روشن چاپ کرد.

اما حتی برای یک جفت کفش تیره، سعی کنید از صفحات روزنامه با عکس های بزرگ و جوهر زیاد استفاده نکنید، در غیر این صورت، پس از خشک شدن، می توانید جوراب ها و جوراب ها را با رنگ لکه دار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.